مزایده واگذاری املاک و اموال مازاد
[ نسخه چاپی ]

مزایده واگذاری املاک و اموال مازاد

شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 12:21:47
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/19
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
مدیریت شعب بانک کشاورزی استان خراسان شمالی
شرح آگهی :
اگهی مزایده ؟
مدیریت شعب بانک کشاورزی استان خراسان شمالی
مزایده واگذاری املاک و اموال مازاد شامل آهن آلات تیرآهن و ورق فولادی
مراجعه تا97.7.19 نشانی بجنورد حد فاصل میدان فردوسی و 4 راه 15 خرداد
تلفن:05832243110
تاریخ بازگشایی پاکات مزایده  ساعت ده 97.8.2
مبلغ اموال:546.000.000 و 97830000ریال
جهت رویت اطلاعات بیشتر اصل اگهی به قسمت تصویر اگهی درسایت مناقصات پارس نمادداده ها مراجعه فرمایید.
خلاصه :
مزایده,مزایده واگذاری املاک و اموال مازاد
آدرس :
خراسان شمالی , -
منبع :
خراسان97.7.15