استعلام دستگاه فایروال UTM
[ نسخه چاپی ]

استعلام دستگاه فایروال UTM

شماره آگهی :
11971022001273
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 12:21:35
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت ارتباطات زیرساخت
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 11971022001273
نام دستگاه خریدار: شرکت ارتباطات زیرساخت
تاریخ اعتبار نیاز: 97.07.17  ساعت 12
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
ردیف کد کالا نام کالا واحد شمارش تعداد/مقدار تاریخ نیاز
1 2233110370770012 دستگاه UTM فایروال مدل AG630 نام تجارتی APK GATE مرجع عرضه کننده فنی و مهندسی امن پردازان کویر دستگاه 1 97.07.25
توضیحات خریدار: یک دستگاه فایروال UTM مدیریت یکپارچه تهدیدات. ایران کد مشابه می باشد. شرح و تعداد کالا در فرم پیوست اعلام گردیده ضمیمه نمودن پیش فاکتور و مدارک مورد نیاز الزامیست
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت www.setadiran.ir مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,دستگاه فایروال UTM
آدرس :
تهران, تهران
منبع :
سایت97.07.15