مزایده پژو 405 جی ال ایکس ای 8/1
[ نسخه چاپی ]

مزایده پژو 405 جی ال ایکس ای 8/1

شماره آگهی :
100975209000001
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 12:21:07
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/30
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران
شرح آگهی :
شماره مزایده: 100975209000001
نام دستگاه مزایده گزار: اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران
استان: هرمزگان
شماره پارتی:110975209000002
شرح پارتی: پژو 405 جی ال ایکس ای 8/1
استان پارتی: هرمزگان
گروه کالا: وسایط نقلیه
قیمت پایه ارزش ریالی: 150.000.000
مهلت ارسال پیشنهاد: از 97.7.14 ساعت 8 تا 97.7.30 ساعت 19
سایت ستاد: www.setadiran.ir
خلاصه :
مزایده, مزایده پژو 405 جی ال ایکس ای 8/1
آدرس :
هرمزگان, هرمزگان, -
منبع :
سایت 97.7.14