- 1324929
- 31
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام هارد اینترنال...
شماره آگهی :
11970257002174
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 12:21:01
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز: 11970257002174
نام دستگاه خریدار: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.15 ساعت: 12:00
شرح کلی نیاز: هارد اینترنال با ظرفیت 2 ترابایت مارک western digital WD blue
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
توضیحات خریدار: 1- دارای گارانتی و خدمات پس از فروش باشد 2- اورجینال باشد 3- مورد تایید واحد HT دانشگاه باشد
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11970257002174
نام دستگاه خریدار: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.15 ساعت: 12:00
شرح کلی نیاز: هارد اینترنال با ظرفیت 2 ترابایت مارک western digital WD blue
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
| ردیف | کد کالا |
نام کالا | واحد شمارش |
تعداد / مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 4231210030019 | هارد دیسک internal مدل 2TB.32M.7200RPM مرجع عرضه کننده سام الکترونیک |
عدد | 1 | 1397.07.15 |
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, استعلام هارد اینترنال...
آدرس :
خراسان شمالی , بجنورد
منبع :
سایت 97.07.15