- 1324922
- 28
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام اقلام تاسیساتی شامل لوله و سه راهی ...
شماره آگهی :
12971319000134
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 12:19:58
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت سهامی بیمه ایران استان اصفهان
شرح آگهی :
شماره نیاز 12971319000134
نام دستگاه خریدار شرکت سهامی بیمه ایران استان اصفهان
تاریخ اعتبار نیاز 97.7.17 ساعت 12
شرح کلی نیاز اقلام تاسیساتی شامل لوله و سه راهی و ... به شرح مشخصات و چهار صفحه پیوست
گروه کالا تاسیسات و مصالح ساختمانی
تاریخ نیاز به کالا 97.7.18
مشخصات کالای مورد اقلام تاسیساتی به شرح مشخصات و چهار صفحه پیوست بارگیری و حمل و تخلیه در محل مورد نظر به عهده فروشنده می باشد.
تعداد موردنیاز 1 پروژه
توضیحات خریدار اعلام مبلغ کل و الصاق پیش فاکتور با جزییات کامل الزامی است. محل تحویل: اصفهان چهارباغ عباسی ابتدای خیابان آمادگاه شرکت سهامی بیمه ایران شماره تماس جهت هرگونه هماهنگی مهندس امجدی 09132772410
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
نام دستگاه خریدار شرکت سهامی بیمه ایران استان اصفهان
تاریخ اعتبار نیاز 97.7.17 ساعت 12
شرح کلی نیاز اقلام تاسیساتی شامل لوله و سه راهی و ... به شرح مشخصات و چهار صفحه پیوست
گروه کالا تاسیسات و مصالح ساختمانی
تاریخ نیاز به کالا 97.7.18
مشخصات کالای مورد اقلام تاسیساتی به شرح مشخصات و چهار صفحه پیوست بارگیری و حمل و تخلیه در محل مورد نظر به عهده فروشنده می باشد.
تعداد موردنیاز 1 پروژه
توضیحات خریدار اعلام مبلغ کل و الصاق پیش فاکتور با جزییات کامل الزامی است. محل تحویل: اصفهان چهارباغ عباسی ابتدای خیابان آمادگاه شرکت سهامی بیمه ایران شماره تماس جهت هرگونه هماهنگی مهندس امجدی 09132772410
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام اقلام تاسیساتی شامل لوله و سه راهی ...
آدرس :
اصفهان, اصفهان-
منبع :
سایت 97.7.14