- 1324868
- 26
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
مناقصه عمومی واگذاری امور خدمات شهری و فضای سبز
شماره آگهی :
200971278000023
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:47:12
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/18
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شهرداری پرندک
شرح آگهی :
شماره فراخوان : 200975968000002 ؟
عنوان فراخوان : مناقصه عمومی یک مرحله ای واگذاری امور خدمات شهری و فضای سبز شهرداری پرندک
نوع فراخوان : مناقصه عمومی
استان : مرکزی
دستگاه اجرایی مناقصه گزار :شهرداری پرندک
طبقه بندی موضوعی : خدمات بدون فهرست بهاء
شرح کلی حوزه فعالیت : جمع آوری زباله کل شهر و تنظیف معابر شهر ، آبیاری و نگهداری فضای سبز موجود و جمع آوری لجن داخل انهار شهر و شستشوی جداول و کانال سیل شهر با دستور کافرما و نگهداری و نظافت مزار شهدا و آرامستان و جمع آوری نخاله های ساختمانی سطخ شهر - جمع آوری علف های هرز در فضای سبز - کودپاشی - سم پاشی - هرس و تیمار کردن درختان - و نگهداری و نظافت محوطه شهرداری و ساختمان آب شور و انجام کلیه امور نظافتی و نگهداری فضاهای سبز محوله از سوی شهرداری نظافت و نگهداری تاسیسات و کلیه ساختمان های شهرداری
مهلت دریافت اسناد : 97.7.18 ساعت 19
سایت ستاد WWW.SETADIRAN.IR
عنوان فراخوان : مناقصه عمومی یک مرحله ای واگذاری امور خدمات شهری و فضای سبز شهرداری پرندک
نوع فراخوان : مناقصه عمومی
استان : مرکزی
دستگاه اجرایی مناقصه گزار :شهرداری پرندک
طبقه بندی موضوعی : خدمات بدون فهرست بهاء
شرح کلی حوزه فعالیت : جمع آوری زباله کل شهر و تنظیف معابر شهر ، آبیاری و نگهداری فضای سبز موجود و جمع آوری لجن داخل انهار شهر و شستشوی جداول و کانال سیل شهر با دستور کافرما و نگهداری و نظافت مزار شهدا و آرامستان و جمع آوری نخاله های ساختمانی سطخ شهر - جمع آوری علف های هرز در فضای سبز - کودپاشی - سم پاشی - هرس و تیمار کردن درختان - و نگهداری و نظافت محوطه شهرداری و ساختمان آب شور و انجام کلیه امور نظافتی و نگهداری فضاهای سبز محوله از سوی شهرداری نظافت و نگهداری تاسیسات و کلیه ساختمان های شهرداری
مهلت دریافت اسناد : 97.7.18 ساعت 19
سایت ستاد WWW.SETADIRAN.IR
خلاصه :
مناقصه عمومی , مناقصه عمومی واگذاری امور خدمات شهری و فضای سبز
آدرس :
مرکزی, -
منبع :
سایت 97.7.14