- 1324867
- 31
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام اتصالات ...
شماره آگهی :
11971426000229
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:46:58
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز: 11971426000229
نام دستگاه خریدار : شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.17 ساعت: 12:00
شرح کلی نیاز: خرید اتصالات حاشیه شهر بیرجند
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
توضیحات خریدار ایران کد مشابه استفاده شده است و برند خاصی مدنظر نمی باشد مهر و امضاء تمامی اسناد و مشخصات فنی پروستی الزامی می باشد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11971426000229
نام دستگاه خریدار : شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.17 ساعت: 12:00
شرح کلی نیاز: خرید اتصالات حاشیه شهر بیرجند
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
| ردیف | کدکالا | نام کالا |
واحد شمارش |
تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 0981100687920022 | شیر صنعتی فلکه ای دو سر فلنج زبانه لاستیکی مکانیزم قطع و وصل کشویی جنس چدنی خاکستری سایز mm 50 نوع اتصال فلنجی سایز bar10 نام تجارتی kh Ara Valve مرجع عرضه کننده آراشیر خراسان |
عدد | 20 | 1397.07.19 |
| 2 | 0973100774800007 | لوله دو سر فلنج فولادی طول 1m سایز mm300 نام تجارتی FORGING مرجع عرضه کننده محمد حسن خوش نما |
عدد | 126 | 1397.07.19 |
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام اتصالات ...
آدرس :
خراسان جنوبی, -
منبع :
سایت 1397/07/15