- 1324864
- 31
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام خرید تجهیزات و مواد مصرفی مورد نیاز دندانپزشکی
شماره آگهی :
11970383000059
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:45:03
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/24
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی
شرح آگهی :
استعلام
شماره نیاز: 11970383000059
نام دستگاه خریدار: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.24 ساعت 12
شرح کلی نیاز: خرید تجهیزات و مواد مصرفی مورد نیاز دندانپزشکی
توضیحات خریدار اقلام درخواستی با کیفیت و مورد نظر واحد درخواست کننده باشد پرداخت وجه فاکتور زمستان 97
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11970383000059
نام دستگاه خریدار: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.24 ساعت 12
شرح کلی نیاز: خرید تجهیزات و مواد مصرفی مورد نیاز دندانپزشکی
| ردیف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 2141700336600002 | دستگاه اولتراسونیک نوع اسکیلر دندانپزشکی MARATHON نام تجارتی WOODECKER مرجع عرضه کننده دندان طب تیروژ | دستگاه | 1 | 97.7.24 |
| 2 | 2142100482020004 | ماتریکس هولدر تافل مایر دندانپزشکی مدل 25 بسته پلاستیکی یک عددی نام تجارتی دندان طب سورنا مرجع عرضه کننده دندان طب سورنا | عدد | 5 | 97.7.24 |
| 3 | 2142710455690002 | فرز آنگل دندانپزشکی سایز23 MM مدل 500204001291023 جعبه مقوایی 5 عددی نام تجارتی ACURATA مرجع عرضه کننده محمد دریایی | جعبه | 10 | 97.7.24 |
| 4 | 2142790388160003 | محافظ صوت یکبار مصرف دندانپزشکی مدل 14491 مرجع سازنده لبخند زیبای شادی کشور سازنده ایران مرجع عرضه کننده لبخند زیبای شادی | عدد | 6 | 97.7.24 |
| 5 | 2142300154760104 | فایل K-FILE دندانپزشکی سایز 31×30 mm نام تجارتی mani مرجع عرضه کننده تجهیزات پزشکی دوستکام | عدد | 2 | 97.7.24 |
| 6 | 2142720211550001 | سرسوزن استریل دندانپزشکی سایز 30 جعبه مقوایی 100 عددی نام تجارتی آوا مرجع عرضه کننده تولیدی و صنعتی آوا پزشک | جعبه | 5 | 97.7.24 |
| 7 | 2162520009430001 | دهان شویه محلول دز 0/2% جعبه مقوایی یک بطری 250 ml نام تجارتی کلرهگزیدین - ناژو 0.2% مرجع سازنده ایران ناژو | بطری | 2 | 97.7.24 |
| 8 | 2132510397590001 | پیش بند بیمار دندانپزشکی سایز 60×50 cm مدل SZD-1002 بسته 50 عددی مرجع سازنده سامان زر دندان مرجع عرضه کننده سامان زر دندان | بسته | 50 | 97.7.24 |
| 9 | 2142710156070017 | فرز دندانپزشکی توربین الماسی مخصوص تراش سر فیشور کوتاه سایز 008 مدل 835 نام تجارتی تیز کاوان مرجع عرضه کننده تولیدی مته های الماسی تیزکاوان | عدد | 10 | 97.7.24 |
| 10 | 2142710455690003 | فرز آنگل دندانپزشکی سایز 21 MM مدل 500204001291021 جعبه مقوایی 5 عددی نام تجارتی ACURATA مرجع عرضه کننده محمد دریائی | جعبه | 10 | 97.7.24 |
| 11 | 2143200023630001 | کلسیم هیدروکساید پودری دندانپزشکی قوطی 15G مرجع عرضه کننده گل چای | قوطی | 5 | 97.7.24 |
| 12 | 2142770487160003 | الواتور پریوست دندانپزشکی مدل 110 نام تجارتی D&P مرجع عرضه کننده دنا پویا | عدد | 5 | 97.7.24 |
| 13 | 2143200914180003 | گوتا پرکا معمولی دندانپزشکی سایز 20 جعبه پلاستیکی 120 عددی مرجع سازنده META BIOMED مرجع عرضه کننده آوا تیس ماورا طب | بسته | 10 | 97.7.24 |
| 14 | 2142300154760077 | فایل K-FILE دندانپزشکی سایز 25×8 MM نام تجارتی MANI مرجع عرضه کننده تجهیزات پزشکی دوستکام | عدد | 10 | 97.7.24 |
| 15 | 2142300154760078 | فایل FINGER SPREADER دندانپزشکی سایز 25×15 MM نام تجارتی MANI مرجع عرضه کننده تجهیزات پزشکی دوستکام | عدد | 10 | 97.7.24 |
| 16 | 2142300154760080 | فایل K-FILE دندانپزشکی سایز 25×20 MM نام تجارتی MANI مرجع عرضه کننده تجهیزات پزشکی دوستکام | عدد | 10 | 97.7.24 |
| 17 | 2142300154760081 | فایل K-FILE دندانپزشکی سایز 25×15 MM نام تجارتی MANI مرجع عرضه کننده تجهیزات پزشکی دوستکام | عدد | 10 | 97.7.24 |
| 18 | 2142300154760082 | فایل K-FILE دندانپزشکی سایز 25×20 MM نام تجارتی MANI مرجع عرضه کننده تجهیزات پزشکی دوستکام | عدد | 10 | 97.7.24 |
| 19 | 2142300154760083 | فایل FINGER SPREADER دندانپزشکی سایز 25×25 MM نام تجارتی MANI مرجع عرضه کننده تجهیزات پزشکی دوستکام | عدد | 10 | 97.7.24 |
| 2 | 2142300154760084 | فایل K-FILE دندانپزشکی سایز 25×25 MM نام تجارتی MANI مرجع عرضه کننده تجهیزات پزشکی دوستکام | عدد | 10 | 97.7.24 |
| 21 | 2142300154760085 | فایل FINGER SPREADER دندانپزشکی سایز 25×30 MM نام تجارتی MANI مرجع عرضه کننده تجهیزات پزشکی دوستکام | عدد | 2 | 97.7.24 |
| 22 | 2142300154760087 | فایل K-FILE دندانپزشکی سایز 25×30 MM نام تجارتی MANI مرجع عرضه کننده تجهیزات پزشکی دوستکام |
عدد | 2 | 97.7.24 |
| 23 | 2142300154760088 | فایل K-FILE دندانپزشکی سایز 25×40 MM نام تجارتی MANI مرجع عرضه کننده تجهیزات پزشکی دوستکام | عدد | 2 | 97.7.24 |
| 24 | 2142300154760098 | فایل K-FILE دندانپزشکی سایز 31×8 MM نام تجارتی MANI مرجع عرضه کننده تجهیزات پزشکی دوستکام | عدد | 2 | 97.7.24 |
| 25 | 2142300154760099 | فایل K-FILE دندانپزشکی سایز 31×10 MM نام تجارتی MANI مرجع عرضه کننده تجهیزات پزشکی دوستکام | عدد | 2 | 97.7.24 |
| 26 | 2142300154760100 | فایل K-FILE دندانپزشکی سایز31×15 MM نام تجارتی MANI مرجع عرضه کننده تجهیزات پزشکی دوستکام | عدد | 2 | 97.7.24 |
| 27 | 2142300154760101 | فایل K-FILE دندانپزشکی سایز 31×20 MM نام تجارتی MANI مرجع عرضه کننده تجهیزات پزشکی دوستکام | عدد | 2 | 97.7.24 |
| 28 | 2142300154760103 | فایل K-FILE دندانپزشکی سایز 31 ×25 MM نام تجارتی MANI مرجع عرضه کننده تجهیزات پزشکی دوستکام | عدد | 2 | 97.7.24 |
| 29 | 2143200914180001 | گلاس آینومر دندانپزشکی گولد GC2 شماره 2 جعبه مقوایی 2 ظرفی مقدار 3G 5+G مرجع سازنده GC مرجع عرضه کننده آواتیس ماورا طب | جعبه | 5 | 97.7.24 |
| 30 | 2142300154760107 | فایل PEESO PEAMERS دندانپزشکی سایز 33 ×3 MM نام تجارتی MANI مرجع عرضه کننده تجهیزات پزشکی دوستکام | عدد | 10 | 97.7.24 |
توضیحات خریدار اقلام درخواستی با کیفیت و مورد نظر واحد درخواست کننده باشد پرداخت وجه فاکتور زمستان 97
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
جهت رويت اطلاعات بيشتر اصل آگهی به قسمت تصوير آگهی در سايت مناقصات پارس نمادداده ها مراجعه فرماييد
خلاصه :
استعلام, خرید تجهیزات و مواد مصرفی مورد نیاز دندانپزشکی
آدرس :
بوشهر,
منبع :
سایت 97.7.15