- 1324861
- 27
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام ست بای پولار
شماره آگهی :
12975000000054
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:44:21
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
بیمارستان شهید رجایی گچساران
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز : 12975000000054
نام دستگاه خریدار : بیمارستان شهید رجایی گچساران
تاریخ پایان اعتبار : 1397.07.16 ساعت : 08:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز : ست بای پولار
گروه کالا : دارو ، پزشکی و سلامت
تاریخ نیاز به کالا : 1397.07.18
مشخصات کالای مورد : ست بای پولار
تعداد مورد نیاز : 1 واحد شمارش : ست
توضیحات خریدار : غیر نقدی
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, استعلام ست بای پولار
آدرس :
کهگیلویه و بویراحمد, گچساران
منبع :
سایت 97.07.15