استعلام خرید پرکلرین 70 درصد
[ نسخه چاپی ]

استعلام خرید پرکلرین 70 درصد

شماره آگهی :
11971426000230
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:44:12
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی
شرح آگهی :
شماره نیاز          11971426000230
نام دستگاه خریدار   شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی
تاریخ اعتبار نیاز     97.7.17            ساعت  12
شرح کلی نیاز   خرید پرکلرین 70 درصد
اطلاعات کالاهای موردنیاز
ردیف کد خدمت
نام خدمت
واحد اندازه
تعداد تاریخ نیاز
  0841240088450003 کلر گرانول خلوص 70-65 درصد بشکه کیلوگرمی نام تجارتی پرکلرین
کیلوگرم 1000 97.7.19

توضیحات خریدار  ایران کد مشابه استفاده شده است و برند خاصی مد نظر نمی باشد مهر و امضا تمامی اسناد و مشخصات فنی پیوست الزامی می باشد.

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام خرید پرکلرین 70 درصد
آدرس :
خراسان جنوبی, خراسان جنوبی
منبع :
سایت 97.7.14