- 1324859
- 35
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام کیس رایانه
شماره آگهی :
11971011000132
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:43:37
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
سازمان فناوری اطلاعات ایران
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 11971011000132
نام دستگاه خریدار: سازمان فناوری اطلاعات ایران
تاریخ اعتبار: 1397.07.16 ساعت: 14:00
شرح کلی نیاز: ایران کد مشابه است کالای درخواستی تولید داخل و مطابق مشخصات فنی پیوست و تامین کننده بایستی عضو شورای عالی انفورماتیک باشد.
اطلاعات کالاهای موردنیاز:
توضیحات خریدار: ایران کد مشابه است کالای درخواستی تولید داخل و مطابق مشخصات فنی پیوست و تامین کننده بایستی عضو شورای عالی انفورماتیک باشد ارسال پیش فاکتور الزامی می باشد. تلفن تماس جهت اطلاعات تکمیلی 09128168407 آقای محسنی
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11971011000132
نام دستگاه خریدار: سازمان فناوری اطلاعات ایران
تاریخ اعتبار: 1397.07.16 ساعت: 14:00
شرح کلی نیاز: ایران کد مشابه است کالای درخواستی تولید داخل و مطابق مشخصات فنی پیوست و تامین کننده بایستی عضو شورای عالی انفورماتیک باشد.
اطلاعات کالاهای موردنیاز:
| ردیف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 2231200657660001 | کیس رایانه کامل رومیزی مدل MDC75C مرجع عرضه کننده محاسب ارقام خاورمیانه | دستگاه | 3 | 1397.07.17 |
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,استعلام کیس رایانه
آدرس :
تهران,
منبع :
سایت 1397.07.15