- 1324858
- 29
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام ظروف یکبار مصرف...
شماره آگهی :
12973523000751
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:43:28
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی البرز
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 12973523000751
نام دستگاه خریدار: اداره کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی البرز
تاریخ پایان اعتبار: 97.7.15 ساعت 12
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
شرح کلی نیاز: ظروف یک بار مصرف
گروه کالا: پلاستیک و ملامین
تاریخ نیاز به کالا: 97.7.16
مشخصات کالای مورد فوم تک پرسی درب دار 20.000 عدد- لیوان با کیفیت 20.000 عدد- قاشق خشک 20.000 عدد-
تعداد مورد نیاز: 1 واحد شمارش: دستگاه
توضیحات خریدار: قیمت جمع کل فاکتور لحاظ شود.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 12973523000751
نام دستگاه خریدار: اداره کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی البرز
تاریخ پایان اعتبار: 97.7.15 ساعت 12
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
شرح کلی نیاز: ظروف یک بار مصرف
گروه کالا: پلاستیک و ملامین
تاریخ نیاز به کالا: 97.7.16
مشخصات کالای مورد فوم تک پرسی درب دار 20.000 عدد- لیوان با کیفیت 20.000 عدد- قاشق خشک 20.000 عدد-
تعداد مورد نیاز: 1 واحد شمارش: دستگاه
توضیحات خریدار: قیمت جمع کل فاکتور لحاظ شود.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام; استعلام ظروف یکبار مصرف...
آدرس :
البرز, کرج
منبع :
سایت 97/7/14