استعلام رنگ آمیزی ستاد به مقدار 185 متر
[ نسخه چاپی ]

استعلام رنگ آمیزی ستاد به مقدار 185 متر

شماره آگهی :
11975000000009
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:42:05
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز:11975000000009
نام دستگاه خریدار:شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.15                                       ساعت: 22:05
شرح کلی نیاز:  رنگ آمیزی ستاد به مقدار 185 متر
اطلاعات خدمات مورد نیاز:
ردیف کد خدمت
نام خدمت
واحد اندازه
تعداد.مقدار تاریخ نیاز
1 ج-43-439 سایر فعالیت های تخصصی ساختمان
متر
185 1397.07.20
توضیحات خریدار: پرداخت پول پس از طی تشریفات اداری
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگاهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,استعلام رنگ آمیزی ستاد به مقدار 185 متر
آدرس :
کهگیلویه و بویراحمد, گچساران
منبع :
سایت 97.07.15