- 1324852
- 35
- 1397/07/15
- مناقصه
استعلام تعمیر ...
استعلام ؟
شماره نیاز: 12971051000015
نام دستگاه خریدار : شرکت شهرک های صنعتی تهران
تاریخ پایان اعتبار 1397.07.15 ساعت: 16:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز: این شرکت نیاز به تعمیر درب تمام اتومات ورودی ساختمان دفتر مرکزی خود نماید.
0 نصب کیت باکس درب شیشه ای با ترانس و متعلقات کامل
گروه کالا: ابزارآلات الکتریکی
تاریخ نیاز به کالا 1397.07.17
مشخصات کالای مورد جهت بازدید خ سهروردی شمالی روبروی خ خرمشهر کوچه محبی پلاک 2 کیت باکس درب شیشه ای با ترانس و متعلقات هزینه نصب و حمل به عهده تامین کننده است.
تعداد مورد نیاز: 1 واحد شمارش: تعمیر
توضیحات خریدار تعمیر و نصب کیت باکس و تران به همراه متعلقات
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.