- 1324848
- 28
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام فعالیت های نصب تاسیسات برق ...
شماره آگهی :
11971051000100
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:40:06
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/21
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت شهرک های صنعتی تهران
شرح آگهی :
شماره نیاز 11971051000100
نام دستگاه خریدار شرکت شهرک های صنعتی تهران
تاریخ اعتبار نیاز 97.7.21 ساعت 14
شرح کلی نیاز ایرانکد استفاده شده مشابه است و ارزش دیگری ندارد براورد این شرکت مبلغ 312.000.000 ریال است
اطلاعات خدمات موردنیاز
توضیحات خریدار پیمان 360 روزه است دارا بودن رتبه 5 تاسیسات برای عقد قرارداد الزامی است و مدارک مربوطه بایستی بارگذاری شود الزامی است بارگذاری مدارک مربوط به قرارداد و پیمانکار
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
نام دستگاه خریدار شرکت شهرک های صنعتی تهران
تاریخ اعتبار نیاز 97.7.21 ساعت 14
شرح کلی نیاز ایرانکد استفاده شده مشابه است و ارزش دیگری ندارد براورد این شرکت مبلغ 312.000.000 ریال است
اطلاعات خدمات موردنیاز
| ردیف | کد خدمت |
نام خدمت |
واحد اندازه |
تعداد | تاریخ نیاز |
| ج-43-432 | فعالیت های نصب تاسیسات برق، لوله کشی و سایر تاسیسات ساختمان |
نگهداری تاسیسات |
1 | 98.7.14 |
توضیحات خریدار پیمان 360 روزه است دارا بودن رتبه 5 تاسیسات برای عقد قرارداد الزامی است و مدارک مربوطه بایستی بارگذاری شود الزامی است بارگذاری مدارک مربوط به قرارداد و پیمانکار
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام فعالیت های نصب تاسیسات برق ...
آدرس :
تهران, تهران
منبع :
سایت 97.7.14