استعلام صندلی
[ نسخه چاپی ]

استعلام صندلی

شماره آگهی :
11974321000001
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:38:40
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بندر خمیر
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 11974321000001
نام دستگاه خریدار: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بندر خمیر
تاریخ اعتبار نیاز: 97.07.17   ساعت 15
شرح کلی نیاز: اجناس مطابق استانداردهای سازمان نوسازی مدارس باشد
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
ردیف کد کالا نام کالا واحد شمارش تعداد/مقدار تاریخ نیاز
1 1111100766630011 صندلی یک نفره دانش آموزی جنس MDF و پروفیل مرجع عرضه کننده آتیه ساز ایرانیان عدد 260 97.07.20
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد www.setadiran.ir مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,صندلی
آدرس :
هرمزگان, خمیر
منبع :
سایت97.07.15