- 1324844
- 34
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام هلیوم مایع...
شماره آگهی :
12975000000055
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:38:26
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
بیمارستان شهید رجایی گچساران
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز: 12975000000055
نام دستگاه خریدار: بیمارستان شهید رجایی گچساران
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.15 ساعت: 10:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز: 3 عدد هلیوم مایع 400 لیتری جهت دستگاه M.R.I
گروه کالا: دارو، پزشکی و سلامت
تاریخ نیاز به کالا: 1397.07.17
مشخصات کالای مورد: هلیوم مایع 400 لیتری جهت دستگاه ام آر آی
تعداد مورد نیاز: 3 واحد شمارش: عدد
توضیحات خریدار: قیمتها برای دفعات آتی خرید تجهیزات و انتخاب شرکت تاثیرگذار میباشد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 12975000000055
نام دستگاه خریدار: بیمارستان شهید رجایی گچساران
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.15 ساعت: 10:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز: 3 عدد هلیوم مایع 400 لیتری جهت دستگاه M.R.I
گروه کالا: دارو، پزشکی و سلامت
تاریخ نیاز به کالا: 1397.07.17
مشخصات کالای مورد: هلیوم مایع 400 لیتری جهت دستگاه ام آر آی
تعداد مورد نیاز: 3 واحد شمارش: عدد
توضیحات خریدار: قیمتها برای دفعات آتی خرید تجهیزات و انتخاب شرکت تاثیرگذار میباشد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, استعلام هلیوم مایع...
آدرس :
کهگیلویه و بویراحمد, گچساران
منبع :
سایت 97.07.15