استعلام تخم مرغ ...
[ نسخه چاپی ]

استعلام تخم مرغ ...

شماره آگهی :
12973523000750
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:38:20
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز:   12973523000750
نام دستگاه خریدار :   اداره کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی
تاریخ پایان اعتبار     1397.07.15     ساعت:    12:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز: تخم مرغ پرینت دار
گروه کالا:   مواد غذایی و نوشیدنی
تاریخ نیاز به کالا    1397.07.16
مشخصات کالای مورد   با کیفیت بالا و دارای تاریخ تولید نزدیک مورد نیاز است.
تعداد مورد نیاز:   2500    واحد شمارش: کیلوگرم
توضیحات خریدار  هزینه حمل به عهده تامین کننده می باشد. مدت زمان تقریبی تسویه دو ماه پس از تحویل کالا و فاکتور.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام تخم مرغ ...
آدرس :
البرز, -
منبع :
سایت 1397/07/15