- 1324838
- 34
- 1397/07/15
- مزایده
[ نسخه چاپی ]
مزایده ششدانگ پلاک ثبتی مساحت 116.46متر
شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:35:07
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/08/06
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره اجرای اسناد رسمی دوگنبدان
شرح آگهی :
آگهی مزایده ؟
اداره اجرای اسناد رسمی دوگنبدان
مزایده ششدانگ پلاک ثبتی مساحت 116.46متر کلاسه 9500043
مزایده:6 ابان
مبلغ1281060000ریال
جهت رویت اطلاعات بیشتر اصل اگهی به قسمت تصویر اگهی درسایت مناقصات پارس نمادداده ها مراجعه فرمایید.
اداره اجرای اسناد رسمی دوگنبدان
مزایده ششدانگ پلاک ثبتی مساحت 116.46متر کلاسه 9500043
مزایده:6 ابان
مبلغ1281060000ریال
جهت رویت اطلاعات بیشتر اصل اگهی به قسمت تصویر اگهی درسایت مناقصات پارس نمادداده ها مراجعه فرمایید.
خلاصه :
مزایده ،مزایده ششدانگ پلاک ثبتی مساحت 116.46متر
آدرس :
- -
منبع :
محلی فارس 97.7.15