- 1324835
- 36
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام سیب زمینی ...
شماره آگهی :
12973523000754
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:34:53
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز: 12973523000754
نام دستگاه خریدار: اداره کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.16 ساعت: 20:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز: سیب زمینی
گروه کالا: مواد غذایی و نوشیدنی
تاریخ نیاز به کالا: 1397.07.17
مشخصات کالای مورد: سیب زمینی تازه، درشت و با کیفیت عالی (در صورت عدم کیفیت مورد نظر کالا عودت داده خواهد شد)
تعداد مورد نیاز: 6500 واحد شمارش: کیلوگرم
توضیحات خریدار: هزینه حمل به عهده تامین کننده میباشد. تاریخ تقریبی تسویه دو ماه پس از تحویل کالا و فاکتور
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, استعلام سیب زمینی ...
آدرس :
البرز, کرح
منبع :
سایت 97.07.15