- 1324833
- 34
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام خرید کاشی و سرامیک
شماره آگهی :
11975000000001
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:33:19
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران
شرح آگهی :
شماره نیاز 11975000000001
نام دستگاه خریدار شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران
تاریخ اعتبار نیاز 97.7.15 ساعت 22
شرح کلی نیاز خرید کاشی و سرامیک
اطلاعات کالاهای موردنیاز
توضیحات خریدار غیرنقدی و پرداخت طی تشریفات اداری
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
نام دستگاه خریدار شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران
تاریخ اعتبار نیاز 97.7.15 ساعت 22
شرح کلی نیاز خرید کاشی و سرامیک
اطلاعات کالاهای موردنیاز
| ردیف | کد کالا |
نام کالا |
واحد شمارش |
تعداد | تاریخ نیاز |
| 0933211209650049 | کاشی دیوار طرح سفید لوستر براق ابعاد 30*60 cm کارتن نام تجارتی tehran brilliant مرجع سازنده سرامیک برلیان تهران مرجع عرضه کننده سرامیک برلیان تهران |
مترمربع | 115 | 97.7.18 | |
| 0933211209650042 | کاشی دیوار طرح ابریشم لوستر سفید ابعاد 30*60 cm کارتن نام تجارتی tehran brilliant مرجع سازنده سرامیک برلیان تهران مرجع عرضه کننده سرامیک برلیان تهران |
مترمربع | 115 | 97.7.18 | |
| 3 | 0933211209650041 | کاشی دیوار طرح فلاورز لوستر سفید ابعاد 30*60 cm کارتن نام تجارتی
tehran brilliant مرجع سازنده سرامیک برلیان تهران مرجع عرضه کننده سرامیک
برلیان تهران |
مترمربع | 115 | 97.7.18 |
| 4 | 0933211209650037 | کاشی کف طرح سفید سیاه براق ابعاد 50*50 Cm کارتن نام تجارتی
tehran brilliant مرجع سازنده سرامیک برلیان تهران مرجع عرضه کننده سرامیک
برلیان تهران |
مترمربع | 170 | 97.7.18 |
| 5 | 0933211209650013 | کاشی کف طرح سفید ساده ابعاد 50*50 Cm کارتن نام تجارتی
tehran brilliant مرجع سازنده سرامیک برلیان تهران مرجع عرضه کننده سرامیک
برلیان تهران |
مترمربع | 170 | 97.7.18 |
| 6 | 0933211114800499 | کاشی کف ودیوار لعاب دار تاچ سفید ابعاد 50*50 cm مرجع سازنده صنایع کاشی و سرامیک الوند |
عدد | 350 | 97.7.18 |
| 7 | 0933211114801040 | کاشی کف و دیوار درجه دو تاچ سفید ابعاد 50*50 Cm مرجع سازنده صنایع کاشی و سرامیک الوند مرجع عرضه کننده صنایع کاشی و سرامیک الوند نوع بسته بندی جعبه مقوایی 4 عددی |
جعبه | 60 | 97.7.18 |
| 8 | 0933211209650050 | کاشی دیوار طرح سفید مات ابعاد 60*30 Cm کارتن نام تجارتی
tehran brilliant مرجع سازنده سرامیک برلیان تهران مرجع عرضه کننده سرامیک
برلیان تهران |
مترمربع | 155 | 97.7.18 |
| 9 | 0933211114801627 | کاشی کف و دیوار درجه سه تاچ سفید ابعاد 50*50 Cm مرجع سازنده صنایع کاشی
و سرامیک الوند مرجع عرضه کننده صنایع کاشی و سرامیک الوند نوع بسته بندی
جعبه مقوایی 4 عددی |
جعبه | 60 | 97.7.18 |
توضیحات خریدار غیرنقدی و پرداخت طی تشریفات اداری
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام خرید کاشی و سرامیک
آدرس :
کهگیلویه و بویراحمد, کهگیلویه و بویراحمد
منبع :
سایت 97.7.14