استعلام خرید کاشی و سرامیک
[ نسخه چاپی ]

استعلام خرید کاشی و سرامیک

شماره آگهی :
11975000000001
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:33:19
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران
شرح آگهی :
شماره نیاز          11975000000001
نام دستگاه خریدار   شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران
تاریخ اعتبار نیاز       97.7.15          ساعت  22
شرح کلی نیاز   خرید کاشی و سرامیک
اطلاعات کالاهای موردنیاز
 ردیف کد کالا
نام کالا
واحد شمارش
تعداد تاریخ نیاز
  0933211209650049 کاشی دیوار طرح سفید لوستر براق ابعاد 30*60 cm کارتن نام تجارتی tehran brilliant مرجع سازنده سرامیک برلیان تهران مرجع عرضه کننده سرامیک برلیان تهران
مترمربع 115 97.7.18
  0933211209650042 کاشی دیوار طرح ابریشم لوستر سفید ابعاد 30*60 cm کارتن نام تجارتی tehran brilliant مرجع سازنده سرامیک برلیان تهران مرجع عرضه کننده سرامیک برلیان تهران
مترمربع 115 97.7.18
3  0933211209650041 کاشی دیوار طرح فلاورز لوستر سفید ابعاد 30*60 cm کارتن نام تجارتی tehran brilliant مرجع سازنده سرامیک برلیان تهران مرجع عرضه کننده سرامیک برلیان تهران
مترمربع 115 97.7.18
4  0933211209650037 کاشی کف طرح سفید سیاه براق ابعاد 50*50  Cm کارتن نام تجارتی tehran brilliant مرجع سازنده سرامیک برلیان تهران مرجع عرضه کننده سرامیک برلیان تهران
مترمربع 170 97.7.18
5 0933211209650013  کاشی کف طرح سفید ساده ابعاد 50*50  Cm کارتن نام تجارتی tehran brilliant مرجع سازنده سرامیک برلیان تهران مرجع عرضه کننده سرامیک برلیان تهران
مترمربع 170 97.7.18
6  0933211114800499 کاشی کف ودیوار لعاب دار تاچ سفید ابعاد 50*50 cm مرجع سازنده صنایع کاشی و سرامیک الوند
عدد 350 97.7.18
7  0933211114801040 کاشی کف و دیوار درجه دو تاچ سفید  ابعاد 50*50  Cm مرجع سازنده صنایع کاشی و سرامیک الوند مرجع عرضه کننده صنایع کاشی و سرامیک الوند نوع بسته بندی جعبه مقوایی 4 عددی
جعبه 60 97.7.18
8 0933211209650050  کاشی دیوار طرح سفید مات ابعاد 60*30  Cm کارتن نام تجارتی tehran brilliant مرجع سازنده سرامیک برلیان تهران مرجع عرضه کننده سرامیک برلیان تهران
مترمربع 155 97.7.18
9 0933211114801627 کاشی کف و دیوار درجه سه تاچ سفید  ابعاد 50*50  Cm مرجع سازنده صنایع کاشی و سرامیک الوند مرجع عرضه کننده صنایع کاشی و سرامیک الوند نوع بسته بندی جعبه مقوایی 4 عددی
جعبه 60 97.7.18

توضیحات خریدار  غیرنقدی و پرداخت طی تشریفات اداری

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام خرید کاشی و سرامیک
آدرس :
کهگیلویه و بویراحمد, کهگیلویه و بویراحمد
منبع :
سایت 97.7.14