- 1324832
- 27
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
مناقصه عملیات بهره برداری و وصول حقوق دولتی در شبکه های مدرن، تلفیقی و سنتی در منطقه سدهای
شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:33:58
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/14
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت سهامی آب منطقه ای گلستان
شرح آگهی :
ترک تشریفات: عملیات بهره برداری و وصول حقوق دولتی در شبکه های مدرن، تلفیقی و سنتی در منطقه سدهای وشمگیر و ایمر
مشخصات آگهی
موضوع: ترک تشریفات: عملیات بهره برداری و وصول حقوق دولتی در شبکه های مدرن، تلفیقی و سنتی در منطقه سدهای وشمگیر و ایمر
تشریح:
روند مناقصه ترک تشریفات می باشد.
واحد منتشر کننده: حفاظت و بهره برداری
دستگاه نظارت: -
میزان برآورد هزینه: 40.125 ریال
محل تامین اعتبار: جاری
محل اجرای پروژه: استان گلستان، منطقه سدهای وشمگیر و ایمر
تضمین مورد نیاز: 0
محل بازگشایی: دفتر قراردادها
احتمال تمدید مهلت: خیر
نام روزنامه: -
هزینه دریافت اوراق: رایگان
اطلاعات زمانبندی آگهی
تاریخ انتشار در روزنامه: 1397.07.09
تاریخ آغاز:
تاریخ پایان: 1397.07.14
تاریخ جلسه پرسش و پاسخ:
مهلت ارسال اوراق: 1397.07.14
تاریخ اعلام نتایج:
دریافت اسناد آگهی
مشخصات آگهی
موضوع: ترک تشریفات: عملیات بهره برداری و وصول حقوق دولتی در شبکه های مدرن، تلفیقی و سنتی در منطقه سدهای وشمگیر و ایمر
تشریح:
روند مناقصه ترک تشریفات می باشد.
واحد منتشر کننده: حفاظت و بهره برداری
دستگاه نظارت: -
میزان برآورد هزینه: 40.125 ریال
محل تامین اعتبار: جاری
محل اجرای پروژه: استان گلستان، منطقه سدهای وشمگیر و ایمر
تضمین مورد نیاز: 0
محل بازگشایی: دفتر قراردادها
احتمال تمدید مهلت: خیر
نام روزنامه: -
هزینه دریافت اوراق: رایگان
اطلاعات زمانبندی آگهی
تاریخ انتشار در روزنامه: 1397.07.09
تاریخ آغاز:
تاریخ پایان: 1397.07.14
تاریخ جلسه پرسش و پاسخ:
مهلت ارسال اوراق: 1397.07.14
تاریخ اعلام نتایج:
دریافت اسناد آگهی
خلاصه :
استعلام , استعلام عملیات بهره برداری و وصول حقوق دولتی در شبکه های مدرن، تلفیقی و سنتی در منطقه سدهای
آدرس :
گلستان, -
منبع :
سایت 97.7.14