- 1324831
- 34
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام تمامی اجناس
شماره آگهی :
11974321000002
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:33:06
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بندر خمیر
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 11974321000002
نام دستگاه خریدار: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بندر خمیر
تاریخ اعتبار: 1397.07.17 ساعت: 15:30
شرح کلی نیاز: تمامی اجناس مطابق استانداردهای نوسازی مدارس باشد.
اطلاعات کالاهای موردنیاز:
توضیحات خریدار:
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11974321000002
نام دستگاه خریدار: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بندر خمیر
تاریخ اعتبار: 1397.07.17 ساعت: 15:30
شرح کلی نیاز: تمامی اجناس مطابق استانداردهای نوسازی مدارس باشد.
اطلاعات کالاهای موردنیاز:
| ردیف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 1111100771070003 | صندلی معلم MP جنس فلزی مرجع عرضه کننده صنایع تجهیزات مدارس دنیای فلز اول | عدد | 130 | 1397.07.22 |
| 2 | 1111100055300001 | صندلی دانش آموز مدل دبستانی جنس پروفیل به رویه MDF نام تجارتی تجهیزات مدارس ایران | عدد | 136 | 1397.07.22 |
| 3 | 2428100294360001 | تخته وایت برد مغناطیسی مدل 1113 نام تجارتی شید کوه مرجع عرضه کننده تجهیز گستر شیدکوه | عدد | 30 | 1397.07.22 |
| 4 | 1111200681950001 | نیمکت مدارس ابعاد سطح 34x120 cm مدل 189 مرجع سازنده بهروز سیفی کولانی جدید مرجع عرضه کننده بهروز سیفی کولانی جدید | عدد | 180 | 1397.07.22 |
| 5 | 1112000905520001 |
میز اداری معلم ابعاد سطح 60x90 cm ارتفاع 75 cm فاقد نام تجارتی مرجع عرضه کننده علی میری |
عدد | 50 | 1397.07.22 |
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,استعلام تمامی اجناس
آدرس :
هرمزگان, خمیر
منبع :
سایت 1397.07.15