- 1324824
- 32
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام کانکس پیش ساخته
شماره آگهی :
11973522000034
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:30:51
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/20
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل هواشناسی استان همدان
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز:11973522000034
نام دستگاه خریدار:اداره کل هواشناسی استان همدان
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.20 ساعت: 10:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
توضیحات خریدار: خرید کانکس با ابعاد حدودی 3 در 5 متر مربع تک لایه و بدون کف هزینه حمل تا هواشناسی اسد آباد به عهده فروشنده پرداخت هزینه از محل اوراق 97 با سررسید دیماه
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگاهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز:11973522000034
نام دستگاه خریدار:اداره کل هواشناسی استان همدان
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.20 ساعت: 10:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
| ردیف | کد کالا |
نام کالا |
واحد شمارش |
تعداد.مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 0934220554090001 | کانکس پیش ساخته 2.5×2.5 m مدل اتاقک تاسیسات آبی جهت استفاده در تاسیسات آبی فاقد نام تجارتی مرجع عرضه کننده پالایش آب زیست |
عدد | 1 | 1397.07.30 |
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگاهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,استعلام کانکس پیش ساخته
آدرس :
همدان, همدان
منبع :
سایت 97.07.15