- 1324822
- 32
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام آبمیوه ...
شماره آگهی :
12973523000753
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:29:33
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز: 12973523000753
نام دستگاه خریدار : اداره کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی
تاریخ پایان اعتبار 1397.07.15 ساعت: 12:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز: آبمیوه کوچک
گروه کالا: مواد غذایی و نوشیدنی
تاریخ نیاز به کالا 1397.07.16
مشخصات کالای مورد آبمیوه با کیفیت بالا مورد نیاز است
تعداد مورد نیاز: 4000 واحد شمارش: عدد
توضیحات خریدار هزینه حمل به عهده تامین کننده می باشد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IRمراجعه نمایید.
شماره نیاز: 12973523000753
نام دستگاه خریدار : اداره کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی
تاریخ پایان اعتبار 1397.07.15 ساعت: 12:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز: آبمیوه کوچک
گروه کالا: مواد غذایی و نوشیدنی
تاریخ نیاز به کالا 1397.07.16
مشخصات کالای مورد آبمیوه با کیفیت بالا مورد نیاز است
تعداد مورد نیاز: 4000 واحد شمارش: عدد
توضیحات خریدار هزینه حمل به عهده تامین کننده می باشد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IRمراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام آبمیوه ...
آدرس :
البرز, -
منبع :
سایت 1397/07/15