- 1324817
- 29
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام کیت ...
شماره آگهی :
11975000000008
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:26:38
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز: 11975000000008
نام دستگاه خریدار : شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.15 ساعت: 21:40
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
| ردیف | کدکالا | نام کالا |
واحد شمارش |
تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 2137110185140014 | کیت HDL-C بیوشیمی عمومی ml 50 جعبه مقوایی 2 و پالی مرجع عرضه کننده پارس آزمون |
بسته | 10 | 1397.07.17 |
توضیحات خریدار غیر نقدی و پرداخت پس از طی تشریفات اداری
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام کیت ...
آدرس :
کهگیلویه و بویراحمد, -
منبع :
سایت 1397/07/15