مزایده دستگاه خودپرداز راویس مدل 5110
[ نسخه چاپی ]

مزایده دستگاه خودپرداز راویس مدل 5110

شماره آگهی :
100971634000001
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:25:49
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/30
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
مدیریت شعب پست بانک استان آذربایجان شرقی
شرح آگهی :

شماره مزایده: 100971634000001؟
نام دستگاه مزایده گزار: مدیریت شعب پست بانک استان آذربایجان شرقی
استان: آذربایجان شرقی
شماره پارتی: 110971634000001
شرح پارتی: دستگاه خودپرداز راویس مدل 5110
استان پارتی: آذربایجان شرقی
گروه کالا: لوازم الکترویکی و الکترونیکی
مهلت ارسال پیشنهاد: از ساعت 8 تاریخ 97.7.26 تا ساعت 17 تاریخ 97.7.30
سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR

خلاصه :
مزایده, مزایده دستگاه خودپرداز راویس مدل 5110
آدرس :
آذربایجان شرقی, آذربایجان شرقی, -
منبع :
سایت 97.7.14