- 1324812
- 32
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام بیمه ...
شماره آگهی :
11973487000048
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:25:13
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی استان
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز: 11973487000048
نام دستگاه خریدار: اداره کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی استان
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.16 ساعت: 11:00
اطلاعات خدمات مورد نیاز:
| ردیف | کد خدمت | نام خدمت | واحد اندازه | تعداد / مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | ذ- 65-651 | بیمه | بسته | 1 | 1397.07.17 |
توضیحات خریدار: ایران کد مشابه است شرایط و موارد درخواستی طبق لیست پیوستی ضمنا فقط شرکتهای بیمه ای مستقر در استان گلستان مجاز به قیمت گذاری می باشند. بیمه حوادث ساختمان اداری مورد نظر است. ساختمان 20000000000 ریال - اثاثیه 3000000000 ریال - تاسیسات 4000000000 ریال
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, استعلام بیمه ...
آدرس :
گلستان, گرگان
منبع :
سایت 97.07.15