- 1324809
- 35
- 1397/07/15
- مزایده
[ نسخه چاپی ]
مزایده ماشین آلات نساجی
شماره آگهی :
100973078000008
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:24:14
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/28
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
بانک توسعه صادرات ایران
شرح آگهی :
شماره مزایده 100973078000008 ؟
نام دستگاه مزایده گزار: بانک توسعه صادرات ایران
استان: تهران
شماره پارتی 1097307800008
شرح پارتی ماشین آلات نساجی
استان پارتی: گیلان
قیمت پایه ارزش ریالی 12.500.000.000
مهلت ارسال پیشنهاد : از ساعت 11 تاریخ 97.7.14 تا ساعت 16 تاریخ 97.7.28
سایت ستاد www.setadiran.ir
نام دستگاه مزایده گزار: بانک توسعه صادرات ایران
استان: تهران
شماره پارتی 1097307800008
شرح پارتی ماشین آلات نساجی
استان پارتی: گیلان
قیمت پایه ارزش ریالی 12.500.000.000
مهلت ارسال پیشنهاد : از ساعت 11 تاریخ 97.7.14 تا ساعت 16 تاریخ 97.7.28
سایت ستاد www.setadiran.ir
خلاصه :
اگهی مزایده , مزایده ماشین آلات نساجی
آدرس :
گیلان, گیلان, -
منبع :
سایت 97.7.14