- 1324805
- 29
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام محلول کلیبراتور ...
شماره آگهی :
11970217000193
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:23:13
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
مرکز آموزشی درمانی امام خمینی اردبیل
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز: 11970217000193
نام دستگاه خریدار : مرکز آموزشی درمانی امام خمینی اردبیل
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.17 ساعت: 23:00
شرح کلی نیاز: محلول کالیبراتور یک و دو کانور جنت
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
توضیحات خریدار 33251683-045
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11970217000193
نام دستگاه خریدار : مرکز آموزشی درمانی امام خمینی اردبیل
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.17 ساعت: 23:00
شرح کلی نیاز: محلول کالیبراتور یک و دو کانور جنت
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
| ردیف | کدکالا | نام کالا |
واحد شمارش |
تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 2137120911240001 | معرف کالیبراسیون الکترولیت کالیبراتور 1 سدیم و پتاسیم نوع بسته بندی بطری مقدار 480ml مرجع عرضه کننده آرین کاوش اندیش دانش |
بطری | 60 | 1397.07.17 |
| 2 | 2137120911240002 | معرف کالیبراسیون الکترولیت کالیبراتور 2 سدیم و پتاسیم نوع بسته بندی بطری مقدار 240 ml مرجع عرضه کننده آرین کاوش اندیش دانش |
بطری | 15 | 1397.07.17 |
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام محلول کلیبراتور ...
آدرس :
اردبیل, -
منبع :
سایت 1397/07/15