- 1324803
- 30
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام بهسازی و روکش آسفالت گرم
شماره آگهی :
11971278000111
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:22:12
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده استان گلستان
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 11971278000111
نام دستگاه خریدار: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده استان گلستان
تاریخ اعتبار: 1397.07.17 ساعت: 09:00
شرح کلی نیاز: بهسازی و روکش آسفالت گرم بصیر آباد شهرستان گمیشان
اطلاعات خدمات موردنیاز:
توضیحات خریدار:
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11971278000111
نام دستگاه خریدار: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده استان گلستان
تاریخ اعتبار: 1397.07.17 ساعت: 09:00
شرح کلی نیاز: بهسازی و روکش آسفالت گرم بصیر آباد شهرستان گمیشان
اطلاعات خدمات موردنیاز:
| ردیف | کد خدمت | نام خدمت | واحد اندازه | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | ج-42-421 | ساخت جاده و راه آةن | کیلومتر | 1 | 1397.09.14 |
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,استعلام بهسازی و روکش آسفالت گرم
آدرس :
گلستان, گرگان
منبع :
سایت 1397.07.15