- 1324796
- 31
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام تعمیرات سرویس مهمانسرا
شماره آگهی :
11975434000031
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:20:21
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
جمعیت هلال احمر استان زنجان
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز : 11975434000031
نام دستگاه خریدار : جمعیت هلال احمر استان زنجان
تاریخ اعتبار نیاز : 1397.07.15 ساعت : 10:00
اطلاعات خدمات مورد نیاز
شرح کلی نیاز : تعمیرات سرویس مهمانسرا سه چشمه
| ردیف | کد خدمت |
نام خدمت |
واحد اندازه |
تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | ج-43-439 | سایر فعالیت های تخصصی ساختمان |
مورد | 1 | 1397.07.21 |
توضیحات خریدار : تعمیرات سرویس مهمانسرا سه چشمه بر اساس شرایط پیوست
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, استعلام تعمیرات سرویس مهمانسرا
آدرس :
زنجان, -
منبع :
سایت 97.07.15