- 1324795
- 30
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام فلنج درام مگنت سپراتور
شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:20:21
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/25
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران
شرح آگهی :
فرم استعلام بهاء ؟
مکان تحویل کالا انبار شرکت سنگ آهن مرکزی ایران است
استعلام بهاء فوق حداکثر تا پایان وقت اداری مورخ 97.07.25 تحویل دبیرخانه شرکت سنگ آهن مرکزی گردد.
آدرس: یزد ، بافق ، صندوق پستی 1111 کدپستی 8975136748 کیلومتر ده جاده بافق بهاباد ، دبیرخانه شرکت سنگ آهن مرکزی ایران . قید شماره و تاریخ درخواست خرید و شرح کالا بر روی پاکت پستی الزامی است.
تلفن تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر: 0351454473
| ردیف | شرح کالا | تعداد | واحد | مشخصات | شماره فنی |
| 1 | فلنج درام مگنت سپراتور |
12 | عدد | -- |
استعلام بهاء فوق حداکثر تا پایان وقت اداری مورخ 97.07.25 تحویل دبیرخانه شرکت سنگ آهن مرکزی گردد.
آدرس: یزد ، بافق ، صندوق پستی 1111 کدپستی 8975136748 کیلومتر ده جاده بافق بهاباد ، دبیرخانه شرکت سنگ آهن مرکزی ایران . قید شماره و تاریخ درخواست خرید و شرح کالا بر روی پاکت پستی الزامی است.
تلفن تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر: 0351454473
خلاصه :
استعلام , استعلام فلنج درام مگنت سپراتور
آدرس :
یزد, --
منبع :
سایت 97.07.15