- 1324792
- 32
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام عایق لوله ای الاسترومری ترمو فلکس
شماره آگهی :
12979030000420
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:19:38
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
کارخانه تولید کاغذ اسناد بهادار استان مازندران
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 12979030000420
نام دستگاه خریدار: کارخانه تولید کاغذ اسناد بهادار استان مازندران
تاریخ اعتبار: 1397.07.16 ساعت: 10:10
شرح کلی نیاز: عایق لوله ای الاسترومری ترمو فلکس 19mm سایز چهار اینچ شاخه دو متری
گروه کالا: تعمیر و نگهداری
تاریخ نیاز به کالا: 1397.07.19
مشخصات کالای مورد: عایق لوله ای الاسترومری ترمو فلکس 19mm سایز چهار اینچ شاخه دو متری
تعداد موردنیاز: 35 واحد شمارش: شاخه
توضیحات خریدار: وجه کالا پس از تایید فنی قابل پرداخت می باشد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 12979030000420
نام دستگاه خریدار: کارخانه تولید کاغذ اسناد بهادار استان مازندران
تاریخ اعتبار: 1397.07.16 ساعت: 10:10
شرح کلی نیاز: عایق لوله ای الاسترومری ترمو فلکس 19mm سایز چهار اینچ شاخه دو متری
گروه کالا: تعمیر و نگهداری
تاریخ نیاز به کالا: 1397.07.19
مشخصات کالای مورد: عایق لوله ای الاسترومری ترمو فلکس 19mm سایز چهار اینچ شاخه دو متری
تعداد موردنیاز: 35 واحد شمارش: شاخه
توضیحات خریدار: وجه کالا پس از تایید فنی قابل پرداخت می باشد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,استعلام عایق لوله ای الاسترومری ترمو فلکس
آدرس :
مازندران, آمل
منبع :
سایت 1397.07.15