- 1324758
- 29
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام سایر فعالیت های تخصصی ساختمان
شماره آگهی :
11973450000161
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:09:11
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل امور مالیاتی استان خراسان رضوی
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 11973450000161
نام دستگاه خریدار: اداره کل امور مالیاتی استان خراسان رضوی
تاریخ اعتبار: 1397.07.17 ساعت: 10:00
اطلاعات خدمات موردنیاز:
توضیحات خریدار:
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11973450000161
نام دستگاه خریدار: اداره کل امور مالیاتی استان خراسان رضوی
تاریخ اعتبار: 1397.07.17 ساعت: 10:00
اطلاعات خدمات موردنیاز:
| ردیف | کد خدمت | نام خدمت | واحد اندازه | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | ج-43-439 | سایر فعالیت های تخصصی ساختمان |
پروژه |
1 | 1397.07.30 |
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,استعلام سایر فعالیت های تخصصی ساختمان
آدرس :
خراسان رضوی, مشهد
منبع :
سایت 1397.07.15