استعلام سایر فعالیت های تخصصی ساختمان
[ نسخه چاپی ]

استعلام سایر فعالیت های تخصصی ساختمان

شماره آگهی :
11973450000161
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:09:11
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل امور مالیاتی استان خراسان رضوی
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز:‌ 11973450000161
نام دستگاه خریدار: اداره کل امور مالیاتی استان خراسان رضوی
تاریخ اعتبار: 1397.07.17 ساعت: 10:00
اطلاعات خدمات موردنیاز:
ردیف کد خدمت نام خدمت واحد اندازه تعداد/مقدار تاریخ نیاز
1 ج-43-439 سایر فعالیت های تخصصی ساختمان

پروژه

1 1397.07.30
توضیحات خریدار:
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,استعلام سایر فعالیت های تخصصی ساختمان
آدرس :
خراسان رضوی, مشهد
منبع :
سایت 1397.07.15