- 1324756
- 34
- 1397/07/15
- مزایده
[ نسخه چاپی ]
مزایده اجاره دو باب سوله، 5 باب مغازه
شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:08:57
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/08/05
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت های تعاونی مصرف کارکنان آب و آبفا
شرح آگهی :
شرکت های تعاونی مصرف کارکنان آب و آبفا ؟
در نظر دارد نسبت به اجاره واحدهای به شرح ذیل در منطقه فاطمی به افراد واجد شرایط با بالاترین پیشنهاد واگذار نماید
دو باب سوله به مساحت حدود 700 مترمربع هر کدام حدود 350 متر مربع
پنج باب مغازه به مساحت حدود 150 مترمربع
88980069-88982999- 09354132848-09125462769
در نظر دارد نسبت به اجاره واحدهای به شرح ذیل در منطقه فاطمی به افراد واجد شرایط با بالاترین پیشنهاد واگذار نماید
دو باب سوله به مساحت حدود 700 مترمربع هر کدام حدود 350 متر مربع
پنج باب مغازه به مساحت حدود 150 مترمربع
88980069-88982999- 09354132848-09125462769
خلاصه :
مزایده ، مزایده اجاره دو باب سوله، 5 باب مغازه
آدرس :
تهران, تهران, -
منبع :
همشهری 97.7.15