مزایده ملک بخش 7 تبریز مساحت 127.58متر
[ نسخه چاپی ]

مزایده ملک بخش 7 تبریز مساحت 127.58متر

شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:08:56
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/08/01
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
دادورز اجرای احکام مدنی شعبه 5 ج م مرکز تبریز
شرح آگهی :
آگهی مزایده  ؟
دادورز اجرای احکام مدنی شعبه 5 ج م مرکز تبریز
مزایده ملک بخش 7 تبریز مساحت 127.58متر کلاسه 970646
مزایده:97.8.1
مبلغ2260000000ریال
جهت رویت اطلاعات بیشتر اصل اگهی به قسمت تصویر اگهی درسایت مناقصات پارس نمادداده ها مراجعه فرمایید.
خلاصه :
مزایده ،مزایده ملک بخش 7 تبریز مساحت 127.58متر
آدرس :
آذربایجان شرقی, , -
منبع :
حمایت 97.7.15