- 1324754
- 27
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام دستگاه کنترل و مانیتورینگ محیطی با پردازشگر
شماره آگهی :
11970006000306
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:08:54
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
وزارت جهاد کشاورزی
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز : 11970006000306
نام دستگاه خریدار : وزارت جهاد کشاورزی
تاریخ اعتبار نیاز : 1397.07.15 ساعت : 10:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز : دستگاه کنترل و مانیتورینگ محیطی با پردازشگر Simatic S7 - 1200
| ردیف | کد کالا |
نام کالا |
واحد شمارش |
تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 2827320885840002 | دستگاه ثبت اندازه گیری و مانیتورینگ و کنترل ولتاژ سامانه حفاظت کاتدیک پوشش لوله مدل HTL-CPS10 نام تجارتی FORAT مرجع عرضه کننده توسعه انرژی نوین یزد |
دستگاه | 1 | 1397.07.15 |
توضیحات خریدار : کلیه اقلام با گارانتی اصلی و مطابق لیست پیوست و تحویل کالا در انبار وزارت جهاد کشاورزی می باشد. اعتبار مربوط به خرید اقلام فوق بصورت اوراق اخزا 603 بند (ز) با سررسید 97/9/20 می باشد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, استعلام دستگاه کنترل و مانیتورینگ محیطی با پردازشگر
آدرس :
تهران, -
منبع :
سایت 97.07.15