استعلام عملیات نصب و احیاء علائم ایمنی...
[ نسخه چاپی ]

استعلام عملیات نصب و احیاء علائم ایمنی...

شماره آگهی :
11971111000196
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:08:32
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 11971111000196
نام دستگاه خریدار: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه
تاریخ پایان اعتبار: 97.7.16  ساعت  9
شرح کلی نیاز: عملیات نصب و احیاء علائم ایمنی، تابلوهای اخطاری و انتظامی راههای استان
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
ردیف کد کالا نام کالا واحد شمارش تعداد/مقدار تاریخ نیاز
1 2353100474770005 تابلو راهنمایی ترافیکی جاده ای شکل مستطیل سایز cm 90*60 جنس فلزی کاربرد هشداردهنده فاقد نام تجارتی مرجع عرضه کننده هموار ترافیک زاگرس عدد 1  97/7/20
توضیحات خریدار: کلیه هزینه های حمل و کسورات با برنده است. پرداخت با تایید اداره حریم و راه می باشد کد مشابه مشخصات کامل به پیوست می باشد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام; استعلام عملیات نصب و احیاء علائم ایمنی...
آدرس :
کرمانشاه,
منبع :
سایت 97/7/14