استعلام تکمیل عملیات ساختمانی و تاسیساتی پست
[ نسخه چاپی ]

استعلام تکمیل عملیات ساختمانی و تاسیساتی پست

شماره آگهی :
11971188000170
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:07:41
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/19
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت برق منطقه ای اصفهان
شرح آگهی :
استعلام
شماره نیاز: 11971188000170
نام دستگاه خریدار: شرکت برق منطقه ای اصفهان 
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.19 ساعت 10
شرح کلی نیاز: تکمیل عملیات ساختمانی و تاسیساتی پست 400 کیلوولت داران 
ردیف  کد خدمت نام خدمت واحد اندازه تعداد/مقدار تاریخ نیاز
 1 ج-43-439 سایر فعالیت های تخصصی ساختمان  مجموعه 1 97.8.1
                      
توضیحات خریدار  ایران کد مشابه است مدارک پیوست را پس از تکمیل بارگزاری و ارسال نمایید. حضور در جلسه توجیهی الزامی است (محل جلسه پست 400 داران می باشد ) پاسخگویی با تلفن 03136934410 - مهندس فدایی 
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, تکمیل عملیات ساختمانی و تاسیساتی پست
آدرس :
اصفهان,
منبع :
سایت 97.7.15