- 1324749
- 30
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام خرید لوازم تجهیزاتی و ساختمانی
شماره آگهی :
12971657000001
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:06:35
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت بازرگانی دولتی ایران واحد اردبیل
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 12971657000001
نام دستگاه خریدار: شرکت بازرگانی دولتی ایران واحد اردبیل
تاریخ اعتبار: 1397.07.17 ساعت: 19:00
شرح کلی نیاز: خرید لوازم تجهیزاتی و ساختمانی
گروه کالا: ابزارآلات الکتریکی
تاریخ نیاز به کالا: 1397.07.30
مشخصات کالای مورد: طبق لیست پیوستی
تعداد موردنیاز: 1 واحد شمارش: استعلام
توضیحات خریدار: حمل به عهده تامین کننده
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 12971657000001
نام دستگاه خریدار: شرکت بازرگانی دولتی ایران واحد اردبیل
تاریخ اعتبار: 1397.07.17 ساعت: 19:00
شرح کلی نیاز: خرید لوازم تجهیزاتی و ساختمانی
گروه کالا: ابزارآلات الکتریکی
تاریخ نیاز به کالا: 1397.07.30
مشخصات کالای مورد: طبق لیست پیوستی
تعداد موردنیاز: 1 واحد شمارش: استعلام
توضیحات خریدار: حمل به عهده تامین کننده
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,استعلام خرید لوازم تجهیزاتی و ساختمانی
آدرس :
اردبیل,
منبع :
سایت 1397.07.15