- 1324745
- 32
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام اجرای آسفالت معابر روستا
شماره آگهی :
11975162000194
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:04:32
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان همدان
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز : 11975162000194
نام دستگاه خریدار : بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان همدان
تاریخ اعتبار نیاز : 1397.07.16 ساعت : 08:00
اطلاعات خدمات مورد نیاز
شرح کلی نیاز : اجرای آسفالت معابر روستای بابانظر از توابع شهرستان رزن (اسناد خزانه با سررسید 1397/10/24)
| ردیف | کد خدمت |
نام خدمت |
واحد اندازه |
تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | ج-42-429 | ساخت سایر پروزه های مهندسی عمران |
پروژه | 1 | 1397.07.16 |
توضیحات خریدار : بر اساس شرایط پیوست ، پیشنهاد قیمت ارائه گردد - حتما شماره تلفن همرا درج گردد. بارگذاری تصویر گواهی صلاحیت پیمانکاری دارای اعتبار به مدت حداقل 6 ماه و آخرین آگهی تغییرات معتبر شرکت الزامی است.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, استعلام اجرای آسفالت معابر روستا
آدرس :
همدان, -
منبع :
سایت 97.07.15