استعلام چاپ کتابچه
[ نسخه چاپی ]

استعلام چاپ کتابچه

شماره آگهی :
11973577000027
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:04:08
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/18
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل استاندارد
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز:‌ 11973577000027
نام دستگاه خریدار: اداره کل استاندارد
تاریخ اعتبار: 1397.07.18 ساعت: 12:00
شرح کلی نیاز:‌ چاپ کتابچه "قانون توسعه نظام استاندارد"
اطلاعات خدمات موردنیاز:
ردیف کد خدمت نام خدمت واحد اندازه تعداد/مقدار تاریخ نیاز
1 پ-18-181 چاپ و فعالیت های خدماتی وابسته به چاپ جلد 1000 1307.07.30
توضیحات خریدار: مشخصات کتابچه به پیوست می باشد. هزینه ارسال به عهده تامین کننده می باشد. تامین کنندگان قیمت نهایی را در قالب پیش فاکتور در سامانه بارگذاری نمایند. جهت هماهنگی با شماره گویا 1517 داخلی 628 سرکار خانم امیرزاده تماس حاصل فرمایید.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,استعلام چاپ کتابچه
آدرس :
هرمزگان, بندرعباس
منبع :
سایت 1397.07.15