- 1324737
- 36
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام چسب TIP TOP مخصوص آپارات نوار
شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:02:42
تاریخ شروع :
1397/07/14
نوع پایان آگهی :
1397/07/21
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران
شرح آگهی :
فرم استعلام بها
استعلام بهاء فوق حداکثر تا پایان وقت اداری مورخ 97.7.21 تحویل دبیرخانه شرکت سنگ آهن مرکزی گردد
آدرس: یزد، بافق صندوق پستی 1111 کدپستی 8975136748 کیلومتر ده جاده بافق بهاباد، دبیرخانه شرکت سنگ آهن مرکزی ایران (دفتر معاونت مالی و بازرگانی) قید شماره و تاریخ درخواست خرید و شرح کالا بر روی پاکات پستی الزامی است
تلفن تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر 0351454473
جهت دریافت فرم استعلام بهاء به سایتWWW.ICIOC.IR مراجعه نمائید .
| ردیف | شرح کالا |
تعداد |
واحد |
مشخصات |
| 1 | چسب TIP TOP مخصوص آپارات نوار |
150 | قوطی |
آدرس: یزد، بافق صندوق پستی 1111 کدپستی 8975136748 کیلومتر ده جاده بافق بهاباد، دبیرخانه شرکت سنگ آهن مرکزی ایران (دفتر معاونت مالی و بازرگانی) قید شماره و تاریخ درخواست خرید و شرح کالا بر روی پاکات پستی الزامی است
تلفن تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر 0351454473
جهت دریافت فرم استعلام بهاء به سایتWWW.ICIOC.IR مراجعه نمائید .
خلاصه :
استعلام بها, استعلام چسب TIP TOP مخصوص آپارات نوار
آدرس :
یزد, یزد, یزد, یزد, -
منبع :
سایت97.7.14