- 1324730
- 32
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام هواساز سرمایشی و گرمایشی
شماره آگهی :
11973450000162
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 11:00:17
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/19
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل امور مالیاتی استان خراسان رضوی
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 11973450000162
نام دستگاه خریدار: اداره کل امور مالیاتی استان خراسان رضوی
تاریخ اعتبار: 1397.07.19 ساعت: 13:00
اطلاعات کالاهای موردنیاز:
توضیحات خریدار:
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11973450000162
نام دستگاه خریدار: اداره کل امور مالیاتی استان خراسان رضوی
تاریخ اعتبار: 1397.07.19 ساعت: 13:00
اطلاعات کالاهای موردنیاز:
| ردیف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 0963320130260001 | هواساز سرمایشی و گرمایشی نوع نصب افقی چند منطقه ای مدل A-AHU-H مرجع سازنده اتمسفر | دستگاه | 1 | 1307.07.23 |
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,استعلام هواساز سرمایشی و گرمایشی
آدرس :
خراسان رضوی, مشهد
منبع :
سایت 1397.07.15