- 1324727
- 32
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام انجام خدمات تامین برق پایگاه امداد و نجات جاده ای
شماره آگهی :
12973677000013
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:59:40
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
جمعیت هلال احمر
شرح آگهی :
استعلام
شماره نیاز: 12973677000013
نام دستگاه خریدار: جمعیت هلال احمر
تاریخ پایان اعتبار: 97.07.16 ساعت 8
شرح کلی نیاز: انجام خدمات تامین برق پایگاه امداد و نجات جاده ای کیلومتر 2 محور زاهدان - نهبندان - زابل براساس فرم پیشنهاد قیمت پیوستی
اعتبار اوراق اسناد خزانه اسلامی
گروه کالا: امور تاسیساتی
تاریخ نیاز به کالا 97.8.14
مشخصات کالای مورد انجام خدمات تامین برق پایگاه امداد و نجات جاده ای کیلومتر 2 محور زاهدان - نهبندان - زابل
اعتبار این پروژه براساس اوراق اسناد خزانه اسلامی خواهد بود
بارگزاری اسناد پیوستی به همراه مهر و امضا الزامی می باشد
شماره تماس تامین کننده باید قید گردد
تعداد مورد نیاز: 1 واحد شمارش پروژه
توضیحات خریدار اعتبار این پروژه براساس اوراق اسناد خزانه اسلامی خواهد بود
بارگزاری اسناد پیوستی به همراه مهر و امضا الزامی می باشد
مقام پاسخگو 09156788910 مهندس امیرشاهی
الزاما تامین کننده مورد تایید شرکت برق استان باشد
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 12973677000013
نام دستگاه خریدار: جمعیت هلال احمر
تاریخ پایان اعتبار: 97.07.16 ساعت 8
شرح کلی نیاز: انجام خدمات تامین برق پایگاه امداد و نجات جاده ای کیلومتر 2 محور زاهدان - نهبندان - زابل براساس فرم پیشنهاد قیمت پیوستی
اعتبار اوراق اسناد خزانه اسلامی
گروه کالا: امور تاسیساتی
تاریخ نیاز به کالا 97.8.14
مشخصات کالای مورد انجام خدمات تامین برق پایگاه امداد و نجات جاده ای کیلومتر 2 محور زاهدان - نهبندان - زابل
اعتبار این پروژه براساس اوراق اسناد خزانه اسلامی خواهد بود
بارگزاری اسناد پیوستی به همراه مهر و امضا الزامی می باشد
شماره تماس تامین کننده باید قید گردد
تعداد مورد نیاز: 1 واحد شمارش پروژه
توضیحات خریدار اعتبار این پروژه براساس اوراق اسناد خزانه اسلامی خواهد بود
بارگزاری اسناد پیوستی به همراه مهر و امضا الزامی می باشد
مقام پاسخگو 09156788910 مهندس امیرشاهی
الزاما تامین کننده مورد تایید شرکت برق استان باشد
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, انجام خدمات تامین برق پایگاه امداد و نجات جاده ای
آدرس :
سیستان و بلوچستان,
منبع :
سایت 97.7.15