- 1324724
- 28
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
مناقصه عمومی تامین نیروی فضای سبز مناطق
شماره آگهی :
-
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:58:57
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/25
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
سازمان سیما منظر و فضای سبز یزد
شرح آگهی :
آگهی مناقصه عمومی تک مرحله ای؟
موضوع مناقصه: تامین نیروی فضای سبز مناطق پنج گانه شهر یزد
مبلغ و نوغ سپرده شرکت در مناقصه: مبلغ ضمانت شرکت در مناقصه به صورت مقطوع به میزان جدول ذیل می باشد که می تواند به صورت واریز به حساب 2091520071 بانک تجارت شهرداری یزد و یا بهصورت ضمانت نامه بانکی در وجه حساب مذکور و یا اوراق مشارکت بی نام باشد
مبلغ و نوع سپرده انجام تعهدات: مبلغ ضمانت انجام تعهدات در هنگام عقد قرارداد معادل 10 درصد مبلغ قرارداد می باشد
نحوه تامین اعتبار پروژه: پروژه از محل بودجه سال 97 و 98 شهرداری یزد تامین اعتبار می شود
مهلت خرید و تحویل اسناد: زمان فروش اسناد از تاریخ 97.7.15 می باشد حداکثر تاریخ تسلیم پیشنهادات به دبیرخانه محرمانه اداره حراست شهرداری تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 97.07.25 می باشد و کلیه پیشنهادات در ساعت 10 صبح روز پنج شنبه مورخ 97.7.26 در دفتر معاونت مالی و اقتصادی شهرداری یزد مفتوح می شود
محل انجام کار: شهر یزد
محل دریافت اسناد: یزد، بلوار شهید منتظر قائم، کوچه شهید نقیب زاده، سازمان سیما منظر و فضای سبز
قیمت و زمان فروش اسناد: مبلغ فروش اسناد 750.000 ریال به صورت واریز نقدی به حساب شماره 2091521000 نزد بانک تجارت سایر اطلاعات و جزئیات مربوط در اسناد مناقصه مندرج است
به پیشنهادهای فاقد سپرده و امضا مشروط، مخدوش و پیشنهاداتی که بعد از انقضای مدت مقرر واصل شود سپرده های مخدوش و کمتر از میزان مقرر چک شخصی و نظایر آن مطلقا ترتیب اثر داده نخواهد ش د
تمامی متقاضیان می بایست قبل از واریز وجه جهت خرید اسناد با مراجعه به سایت yazd.i فرم پیش خرید اسناد را دریافت و مطالعه نمایند
در صورت عدم رعایتاین بند و واریز وجه شهرداری نسبت به استرداداین وجه هیچ گونه مسولیتی ندارد
چنانچه برندگان اول تا دوم حاضر به انعقاد قرارداد نشوند سپرده های آنها به ترتیب ضبط خواهد شد
شهرداری در رد یا قبول هر یک از پیشنهادات مختار است
شرکت در مناقصه و دادن پیشنهاد به منزله قبول شروط و تکالیف شهرداری یزد موضوع ماده 10 آیین نامه معاملات شهرداری های مراکز استان ها می باشد
هزینه چاپ و نشر آگهی به عهده برنده مناقصه می باشد
موضوع مناقصه: تامین نیروی فضای سبز مناطق پنج گانه شهر یزد
مبلغ و نوغ سپرده شرکت در مناقصه: مبلغ ضمانت شرکت در مناقصه به صورت مقطوع به میزان جدول ذیل می باشد که می تواند به صورت واریز به حساب 2091520071 بانک تجارت شهرداری یزد و یا بهصورت ضمانت نامه بانکی در وجه حساب مذکور و یا اوراق مشارکت بی نام باشد
| نام مناقصه |
مبلغ ضمانت نامه |
| منطقه یک |
548.250.000 ریال |
| منطقه دو |
550.000.000 ریال |
| منطقه سه |
633.300.000 ریال |
| منطقه چهار |
475.300.000 ریال |
| منطقه پنج |
439.000.000 ریال |
نحوه تامین اعتبار پروژه: پروژه از محل بودجه سال 97 و 98 شهرداری یزد تامین اعتبار می شود
مهلت خرید و تحویل اسناد: زمان فروش اسناد از تاریخ 97.7.15 می باشد حداکثر تاریخ تسلیم پیشنهادات به دبیرخانه محرمانه اداره حراست شهرداری تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 97.07.25 می باشد و کلیه پیشنهادات در ساعت 10 صبح روز پنج شنبه مورخ 97.7.26 در دفتر معاونت مالی و اقتصادی شهرداری یزد مفتوح می شود
محل انجام کار: شهر یزد
محل دریافت اسناد: یزد، بلوار شهید منتظر قائم، کوچه شهید نقیب زاده، سازمان سیما منظر و فضای سبز
قیمت و زمان فروش اسناد: مبلغ فروش اسناد 750.000 ریال به صورت واریز نقدی به حساب شماره 2091521000 نزد بانک تجارت سایر اطلاعات و جزئیات مربوط در اسناد مناقصه مندرج است
به پیشنهادهای فاقد سپرده و امضا مشروط، مخدوش و پیشنهاداتی که بعد از انقضای مدت مقرر واصل شود سپرده های مخدوش و کمتر از میزان مقرر چک شخصی و نظایر آن مطلقا ترتیب اثر داده نخواهد ش د
تمامی متقاضیان می بایست قبل از واریز وجه جهت خرید اسناد با مراجعه به سایت yazd.i فرم پیش خرید اسناد را دریافت و مطالعه نمایند
در صورت عدم رعایتاین بند و واریز وجه شهرداری نسبت به استرداداین وجه هیچ گونه مسولیتی ندارد
چنانچه برندگان اول تا دوم حاضر به انعقاد قرارداد نشوند سپرده های آنها به ترتیب ضبط خواهد شد
شهرداری در رد یا قبول هر یک از پیشنهادات مختار است
شرکت در مناقصه و دادن پیشنهاد به منزله قبول شروط و تکالیف شهرداری یزد موضوع ماده 10 آیین نامه معاملات شهرداری های مراکز استان ها می باشد
هزینه چاپ و نشر آگهی به عهده برنده مناقصه می باشد
خلاصه :
مناقصه عمومی, مناقصه عمومی تامین نیروی فضای سبز مناطق
آدرس :
یزد, -
منبع :
قدس 97.7.15