- 1324722
- 32
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام خرید 3 دستگاه پرینتر
شماره آگهی :
11970132000109
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 10:58:39
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل انتقال خون
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز : 11970132000109
نام دستگاه خریدار : اداره کل انتقال خون
تاریخ اعتبار نیاز : 1397.07.15 ساعت : 14:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز : خرید 3 دستگاه پرینتر hp2055
| ردیف | کد کالا |
نام کالا |
واحد شمارش |
تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 2232200082260001 | چاپگر لیزری تک رنگ مدل 2014 نام تجارتی HP |
دستگاه |
3 | 1397.07.21 |
توضیحات خریدار
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, استعلام خرید 3 دستگاه پرینتر
آدرس :
کرمان, -
منبع :
سایت 97.07.15